Szanowni Państwo, nazywam się Tomasz Chojnacki i w najbliższych wyborach samorządowych Kandyduję na Radnego w Okręgu nr 4 KWW Grażyny Potańskiej – Tarnobrzeg dla Wszystkich.

Mam 57 lat i od urodzenia jestem związany Tarnobrzegiem. Obecnie od 16 lat jestem emerytem,
i prowadzę dodatkowo własną jednoosobową działalność gospodarczą. Jestem osobą nie związaną nigdy z żadną partią polityczną, a wszystkie moje działania podejmowane były społecznie.  Tarnobrzeg zajmuje szczególne miejsce w mojej historii rodzinnej. Właśnie tu wychowałem się ze swoim rodzeństwem i zamierzam resztę swojego życia wspólnie z rodziną spędzić w moim mieście. Posiadam troje dorosłych dzieci, którzy założyli własne rodziny. Tarnobrzeg zasługuje na nowoczesne miasto, ponieważ mieszkają tu wspaniali ludzie. Będę dążył, aby miasto rozwijało się poprzez inwestowanie w dobrą infrastrukturę, tworzenie nowych miejsc pracy, programy wspierające młodych, naszych seniorów i inicjatywy dla najmłodszych. Kandyduję, bo chciałbym, aby Tarnobrzeg zmienił się na miasto rozwojowe, przyjazne mieszkańcom i pełne energii tak jak oczekują tego mieszkańcy. Posiadam doświadczenie w zakresie zapobiegania przestępczości i przestrzegania porządku publicznego, dlatego też będę swoim doświadczeniem wspierał służby porządkowe dla dobra mieszkańców i naszego miasta.

Społecznie od kilku lat udzielam się w SEiRP Koło w Tarnobrzegu oraz w Zarządzie Wojewódzkim w Rzeszowie, gdzie jestem członkiem Komisji Rewizyjnej. W przeszłości społecznie byłem Prezesem, zawodnikiem i trenerem OZS w Mokrzyszowie jak również w innych Osiedlowych Zespołach Naszego Miasta i Powiatu. Lubię zwierzęta, podróże, spacery oraz podejmowanie nowych wyzwań. Jestem osobą pracowitą, aktywną i rzetelną.

Chciałbym w pełni wykorzystać swoje doświadczenie, wiedzę i możliwości dla dobra naszego miasta
i mieszkańców.  Moim celem jest wspieranie i słuchanie mieszkańców posiadających dobre pomysły. Mam nadzieję, iż Państwo obdarzą mnie zaufaniem i oddadzą głos na mnie. Nie zawiodę.

Tomasz Chojnacki
Kandydat do Rady Miasta – Okręg nr 4