Nazywam się Joanna Sobieraj. Mam 51 lat i od lat z sukcesem prowadzę własną działalność gospodarczą.
Tarnobrzeg zajmuje szczególne miejsce w historii mojej rodziny. To właśnie tutaj wychowałam się z piątką mojego rodzeństwa i tutaj zamierzam spędzić resztę swojego życia pomimo wielu lat spędzonych poza moim rodzinnym miastem i granicami kraju.
W Tarnobrzegu mieszkają wspaniali ludzie którzy zasługują na miasto nowoczesne z dobrą infrastrukturą, zasługują na rozwój, na nowe miejsca pracy, programy wspierające młodych, inicjatywy dla tych najmłodszych jak i dla naszych seniorów.
Posiadając doświadczenie w branży biznesowej będę chciała wspomagać rozwój przedsiębiorczości między innymi przez propagowanie możliwości inwestycyjnych w naszym mieście wśród inwestorów spoza naszego miasta, wspomaganie i tworzenie warunków do stabilnego rozwoju lokalnych firm, wspieranie innowacyjnych pomysłów dotyczących rozwoju naszego miasta, czy ciekawych inicjatyw naszych mieszkańców. Zaangażuję się również w poprawę warunków mieszkaniowych tarnobrzeskiego domu dziecka ponieważ chcę, aby dzieci już tak dotkliwie poszkodowane przez los żyły w godnych warunkach i posiadały wszelkie możliwości rozwoju, tak jak ich rówieśnicy.
Kolejnym tematem który chcę propagować to profilaktyka zdrowotna, a w szczególności ta dotycząca zapobieganiu nowotworom wśród kobiet.
Jestem osobą aktywną, rzetelną i pracowitą.
Chciałabym w pełni wykorzystać swoje możliwości i wiedzę dla dobra naszego miasta i jego mieszkańców.
To miasto to my, więc tak jak nasze hasło wyborcze ” Tarnobrzeg dla Wszystkich” chcę aby w naszym mieście każdy czuł się dobrze i był dumny z miejsca w którym mieszka.
Moim celem jest słuchać ludzi i wspierać ich dobre pomysły !

Joanna Sobieraj
Kandydatka do Rady Miasta – Okręg nr 1