Nazywam się Beata Góra i w najbliższych wyborach samorządowych kandyduję na Radną Okręgu nr.1 (osiedle Serbinów) KWW Grażyny Potańskiej- Tarnobrzeg dla Wszystkich.


Mam 55 lat, urodziłam się i mieszkam w Tarnobrzegu. Posiadam wykształcenie wyższe. Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną, coaching i doradcę rodziny. Od 25 lat zatrudniona jestem jako rodzinny kurator zawodowy w Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu. Jestem mężatką i mamą dorosłego syna i córkę.
Nigdy nie byłam związana z żadną partią polityczną a wszelkie inicjatywy podejmowałam społecznie.


Działałam w dwóch kadencjach w Tarnobrzeskiej Radzie Kobiet.
Byłam członkinią komitetu pierwszego tarnobrzeskiego Referendum dotyczącego „ Budowy Spalarni Śmieci” nad Jeziorem Tarnobrzeskim.
Wspieram różne inicjatywy w naszym mieście. Jestem pasjonatką rozwoju osobistego, morsuje, podróżuje, chodzę po górach.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego oddział Tarnobrzeg.
Jestem członkinią Stowarzyszenia Profilaktycznego „ Brzeg”
Ponad 20 lat wykonuje czynności jako kurator na osiedlu „ Serbinów” To na Serbinowie spotykam się z rodzinami i dziećmi borykającymi się z różnymi życiowymi problemami, sukcesami i radościami dnia codziennego.
Nie jest mi obojętna krzywda dziecka. Stanowczo mówię „ Nie” przemocy. Uważam, że każdy człowiek powinien mieć prawo do szczęścia i szacunku. Chciałabym żeby w naszym mieście powstało „ Centrum Pomocy Rodzinie” w którym każdy mieszkaniec będzie miał dostęp do specjalistów ( psycholog, psychiatra, terapeuta)
Jestem otwarta na ludzi.
Wierzę w zmiany i rozwój naszego miasta dlatego zdecydowałam się kandydować do Rady Miasta.
Proszę o głos 7 kwietnia 2024r

Beata Góra
Kandydatka do Rady Miasta – Okręg nr 1