Nazywam się Arkadiusz Duda. Mam 30 lat i w najbliższych wyborach kandyduje na radnego okręgu nr 3 pozycja nr 5 KWW Grażyny Potańskiej – Tarnobrzeg dla Wszystkich. Jestem osobą bezpartyjną.

Urodziłem się i wychowałem w Tarnobrzegu, gdzie zdobywałem liczne osiągnięcia sportowe w klubie sportowym Siarka Tarnobrzeg. Następnie ukończyłem studia na Akademi Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie gdzie rozwijałem swoją pasję do piłki nożnej w klubach sportowych.

Po kilku latach spędzonych w dużym mieście zdecydowałem się na stałe wrócić do Tarnobrzega. Obecnie mieszkam na osiedlu Borów i spełniam się w roli męża i ojca. Od czterech lat prowadzę własną działalność gospodarczą związaną z transportem i prężnie rozwijam się jako młody przedsiębiorca. Zdobyte do tej pory doświadczenie pomaga mi zrozumieć problemy i trudności z jakimi mierzą się małe przedsiębiorstwa i w przyszłości chciałbym się skupić na rozwiązaniach, które mogłyby pomóc się takim firmom rozwijać.

Zależy mi, aby Tarnobrzeg stał się miastem otwartym na nowe pomysły i inicjatywy, a jako radny mógłbym mieć realny wpływ na decyzję zapadające w przyszłości na rzecz miasta i mieszkańców.

Z góry dziękuję każdemu kto poprze moja kandydaturę i odda na mnie swój głos. Zmiany otwierają dla nas nową przestrzeń, zachęcam do udziału w nadchodzących wyborach.

Arkadiusz Duda
Kandydat do Rady Miasta – Okręg nr 3